Kongreye Çağrı

Değerli Katılımcılar, 

Bilimsel çalışmalarda kalite ve güvenilirliğin artırılması gerçeğinden yola çıkarak, Moleküler Biyoloji ve Biyoteknoloji alanındaki güncel bilgilerin ülkemiz araştırmacıları arasında paylaşımı, ülkemize ve bilim dünyasına ciddi katkılar sağlayacaktır. 

Bu nedenle, bilim insanlarının 12. Ulusal Moleküler Biyoloji ve Biyoteknoloji Kongresi (www.biyoloji.gen.tr) nedeniyle ONLINE olarak buluşmasını oldukça önemsemekteyiz.

Moleküler Biyoloji ve Biyoteknoloji bilimleri; Biyoloji başta olmak üzere, Tıp, Diş Hekimliği, Eczacılık, Veterinerlik, Kimya, Orman ve Ziraat gibi multidisipliner alanların bir arada ve işbirliği içinde çalışmasını gerektirmektedir. Düzenlenen kongre oturumlarında multidisipliner çalışmalarla katılım bilim dünyasının zenginleşmesine sebep olacaktır.

Bütün pozitif enerjimiz ve heyecanımızla ülkemizde Moleküler Biyoloji ve Biyoteknoloji Bilimlerinin parlak geleceği ve evrensel bilime katkı sağlamak için, sizlerin de desteğiyle bilimsel, paylaşımcı ve katılımcı bir kongre düzenlemeyi hedefliyoruz.

Bu amaçla sizleri 07-09 Ekim 2023 tarihlerinde ONLINE olarak düzenleyeceğimiz kongreye davet etmekten onur duyduğumuzu bildirir, saygılarımızı sunarız.


KONGRE BAŞKANI

Prof. Dr. Muhsin KONUK, Üsküdar Üniversitesi


DÜZENLEME KURULU BAŞKANI

Prof. Dr. Hatice Mehtap KUTLU, Eskişehir Teknik Üniversitesi

                                 


12. Ulusal Moleküler Biyoloji ve Biyoteknoloji Kongresi

Kayıt

Yaklaşan Kongreler

DUYURULAR

KONGRE BİLDİRİ KİTABI YAYINLANMIŞTIR!